Czas realizacji zamówienia


Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie telefonicznie lub mailowo, ustalając indywidualnie czas realizacji zamówienia.

Czas dostawy jest również uzależniony od wybranej formy płatności:

1) Płatność przelewem - czas realizacji liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty klienta.

2) Płatność DOTPAY - czas realizacji liczony jest od momentu przesłania informacji z systemu DOTPAY o przeprowadzonej transakcji przez klienta.

3) Płatność za pobraniem - czas realizacji jest liczony od momentu złożenia zamówienia.Przy płatności za pobraniem naliczane są dodatkowe koszty związane ze zwiększoną opłatą w firmie kurierskiej. 

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo. Nasz sklep korzysta z formy płatności DOTPAY. Korzystając z takiej formy płatności nie ponosicie państwo żadnych dodatkowych kosztów.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

 Sklep internetowy Beautyhome korzysta z usług firm kurierskich: UPS,DHL, KEX.

Firmy kurierskie umożliwiają dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania w okresie poza wzmożonym czasem pracy firm kurierskich.

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl