Rustykalne doniczki i aranżacje kwiatowe - galeria zdjęć

Zdjęcia donic i aranżacji roślinnych z wykorzystaniem dekoracji Belldeco

Szanowni Klienci,

W naszym kolejnym krótkim artykule chcielibyśmy przedstawić Państwu donice i naczynia Belldeco w zdjęciach aranżacyjnych. Cały asortyment ceramiki firmy Belldeco to kilka bardzo oryginalnych kolekcji, które stylem, formą i kolorystyką różnią się w sposób zdecydowany od tego co spotykacie Państwo w większości sklepów lub dużych marketów ogrodniczych. Przede wszystkim styl... jest niepowtarzalny. Szkliwienia w donicach Belldeco są w specjalny sposób postarzane w większości kolekcji jak na przykład w kolekcji Costa przedstawionej na poniższym zdjęciu ( naczynia na stoliku ). Kolekcja Costa to nie tylko osłonki o bardzo oryginalnym kształcie lecz również przepiękne puchary, które mogą mieć wiele zastosowań, również jako osłonki na kwiaty. Zupełnie odmienna w stylu jest kolekcja Casa Creme, która występuje w odcieniach szarości z pięknymi zdobieniami zarówno na donicach jak i wazonach Casa Creme wazon liście. Poprzez swoją uniwersalną kolorystykę kolekcja Casa Creme pasuje do niemal każdego wnętrza. Jej atutem jest szeroka gama donic i wazonów ( część kolekcji widoczna poniżej na zdjęciu, umieszczona na podłodze ).  

Kolejnymi kolekcjami godnymi uwagi są: Azzurro, Azzurro Old oraz Albero. Kolekcja Azzurro i Azzurro Old są już legendą spośród ceramiki Belldeco. To bardzo oryginalna ceramika w kolorze lazurowym z oryginalnymi przecierkami i postarzeniami. W tej kolekcji mamy do wyboru: donice różnych kształtów i wielkości, wazonów i świeczników. Kolorystyka jest niepodwarzalnym atutem tej kolekcji. Mimo, iż nie pasuje do wszystkich wnętrz jak przykładowo kolekcja Casa Creme to znajduje ona bardzo wielu zwolenników ( kolekcja Azzurro Old przedstawiona poniżej w kolorze lazurowym ). Moją ulubioną kolekcją jest natomiast kolekcja Albero, która w swojej najnowszej odsłonie prezentuje nietuzinkowe formy. Surowa w kolorystyce, materiale i wykonaniu również jak Casa Creme doskonale wpisuje się w większość wnętrz. Moimi faworytami w kolekcji są Albero wazon prosty, donica podłużna i wąska. Mimo, iż ich wykorzystanie ze względu na kształt zostaje ograniczona do celów dekoracyjnych ze względu na bardzo wąski otwór, to dają niesamowity efekt dekoracyjny, a w ręku osoby potrafiącej wykorzystać tą piękną formę, potrafią stać się głównym elementem dekoracyjnym pomieszczenia ( poniżej na zdjęciu przedstawione są wazony proste oraz taca i patera ). 

Kolekcja Lill Old to coś dla ludzi odważnych i z wizją...Naczynia w różnorodnej formie przede wszystkim we wspaniałej oryginalnej kolorystyce - odcienie liliowe. Przy bardzo ciekawej formie ceramika ta jest fantastycznie zdobiona...postarzenia, połączenie szkliwień z surowością kamienia daje niesamowite efekty ( kolekcja Lill Old widoczna na zdjęciu poniżej: wazony, dzbanki, patery i donice. Pomiędzy kolekcją Lill Old stoją również Donice wąskie z kolekcji Albero ). 

Naczynia Albero to doskonała propozycja na jesienne dekoracje. Czy nie wygląda wspaniale surowe oblicze tej ceramiki z wrzosami? 

Kolekcja Azzurro Old...przepiękna forma i zdobienia...( poniżej )

Kolekcja Lill Old doskonale komponuje się również ze sztucznymi a zwłaszcza suszonymi roślinami lub kompozycjami ( poniżej ).

 

Poniżej kolekcja Azzurro Old zaprezentowana z kolekcją sztucznych roślin firmy Belldeco.

Kolekcja Casa Creme donice kwiaty to klasyka...jasna kolorystyka - odcienie szarości - bardzo ładny wzór na całości naczyń i kilka ciekawych wzorów naczyń. Jej stonowany ale i po części elegancki charakter wygląda fantastycznie we wnętrzu naszego domu ( kolekcja przedstawiona poniżej ).

Kolekcja Rosa jest znana wśród osób lubiących produkty Belldeco od kilku lat...zawsze pojawia się w nowej odsłonie, w innej formie lecz zawsze w tej samej stonowanej kolorystyce. Połączenie delikatnego różu z czarną przecieraną powierzchnią daje piękny efekt wizualny ( kolekcja poniżej ).

Wszystkie kolekcje ceramiki firmy Belldeco zaprezentowane powyżej to jedynie część naszej oferty tej firmy. Mamy jednak nadzieję, że poprzez krótką prezentację oraz zdjęcia aranżacyjne przybliżyliśmy Państwu kolekcje dostępne w naszym sklepie. 

 

Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą ceramiki w naszym sklepie internetowym Beautyhome.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl